/ warsztaty

Po konferencji

Minął już jakiś czas

po konferencji SFI. Niestety nie miałem za dużo wolnego czasu by wcześniej opisać wrażenia po wydarzeniu. Wiele się działo, dodatkowo straciłem stary content bloga i nie udało mi się go odzyskać (mądry po szkodzie, mam ustawiony backup co godzinę ). W każdym razie, do opisu.

Przed prelekcją o TypeScript

Organizacja

Pod względem organizacji konferencja stała na wysokim poziomie. Chociażby fakt, że każdy z prelegentów mógł skontaktować się z przydzielonym do niego opiekunem w razie jakichkolwiek pytań.

Sale konferencyjne oraz warsztatowe posiadały odpowiedni sprzęt by bez problemu wygłosić prezentację czy poprowadzić zajęcia.

Atmosfera

Niestety, udało mi się tylko dotrzeć na ostatni dzień ale zapewniam było bardzo miło. Przyszło sporo osób a dodatkowo w tym dniu odbywały się próbne matury :)

Warsztat

Z planowanych 20 osób przybyło na miejsce 21.
Temat który zaplanowałem przedstawić uczestnikom, dotyczył angulara 2++ od podstaw, jednak z przedstawieniem dobrych praktyk.

Zresztą ten sam warsztat mialem okazję poprowadzić na Code Europe.

Niestety w obu przypadkach, chciałem za dużo zrobić w małym okresie czasu.
Doprowadziło mnie to do pewnego wniosku, by stworzyć kurs angulara i poprowadzić go na moim blogu. Dodatkowo na ten rok postawiłem sobie za cel naukę języka RUST, więc mógłbym upiec 2 pieczenie na jednym ogniu. .

Uczestniczy jednak mam nadzieję wyszli zadowoleni oraz z wiedzą pozwalającą dalej zagłębiać się w świat frontendu.

Podsumowanie

  • z konferencji jestem meeega zadowolony
  • wyciągnąłem odpowiednie wnioski, które postaram się zrealizować
  • z przyjemnością wrócę na SFI
Po konferencji
Share this